KURUMSAL
Hakkımızda

2008 yılında AKT mühendislik gayrimenkul inşaat taahhüt limited şirketini kuran İbrahim AKTAŞ,1980-84 yılları arası İTÜ  inşaat bölümünden mezun olduktan sonra,1984-86 yılları arası YILDIZ üniversitesinde master yaparak İnşaat yüksek mühendisi ünvanını almıştır.
 
1987-90 yılları arası Libya Tripoli şehrinde şantiye şefliği,1990-2008 yılları arası özel  inşaat şirketinde 4 yıl şantiye şefliği,3 yıl proje müdürlüğü,11 yılda genel müdürlüğü esnasında 30.000 m2 inşaat alanlı 6 AVM,3 yıldız,4 yıldız ve beş yıldızlı 3 adet otel,un,irmik,makarna,kağıt,hidrolik makine v.b büyük inşaat alanlı fabrika inşaatları ve 3.000 konut inşaatını bitirmiştir.
 
AKT İNŞAAT olarakta Toki ağırlıklı konut,Endüstriyel yapılar,alışveriş merkezleri,otel toplu konut,turizm kompleksi,iş merkezi gibi üst yapı kanalizasyon içme suyu, elektrik telefon hatları gibi alt yapı projelerini başarıyla tamamlamış  bitirdiği her işi referans listesine eklemekten gurur duymuştur. 
 
AKT MÜHENDİSLİK, inşaat, taahhüt, alt yapı, mühendislik ve proje faaliyetlerini yürütmektedir. Firmamız sektöründe tecrübeli kadrosu ile faaliyetlerini inşaat söktöründe hızlı bir şekilde sürdürmektedir. 
 
Her türlü kanun ve yönetmenliklerin gereğini titizlikle yerine getirerek sektöründe hizmetine devam etmektedir.
 
 

www.aktinsaat.com.tr - bilgi@aktinsaat.com.tr
Küçükihsaniye Mh. H. Uluşahin İş Merkezi A Blok 214/322 Selçuklu-Konyainşaat, müteahhitlik